KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677581
nr 1267 7581
Ingrid Nilsson-Olsson
(1945-2003), Sverige
Oljemålning, "En sällsam ritt". Signerad, daterad Ingrid Nilsson -77. Olja på duk, 19x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:36:25
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Ingrid Nilsson-Olsson
Läs mer om Ingrid Nilsson-Olsson